Q5-3X-3/4-01-QB48IN-5
Qualtek Electronics
Adhesive Lined Heat Shrink Tubing - Dual Wall - Pack of 5 48" Cut Pieces - 3:1 - 0.748 " - 19 mm - Black.
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Tray Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: Q53X3401QB48IN5
  • fornitore:
    Qualtek Electronics
  • Codice componente:
    Q5-3X-3/4-01-QB48IN-5
  • Unità di misura:
    per Package
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    10
  • Type:
    Tubing
  • Body Material:
    Polyolefin
  • Shrink Wall Type:
    Dual
  • Styles:
    Straight
  • Shrink Ratio:
    3:1
  • Dielectric Strength:
    N/A
  • Operating Temperature:
    -45 to 125 °C