PACH21/BL/50M
Thomas & Betts
Type PAH Heavyweight Conduit - NC Size 21mm - NW Size 17 - Coarse Conduit Pitch - Static Bend Radius 65mm - Out Dia 21.2mm - I ...
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Type PAH Heavyweight Conduit - NC Size 21mm - NW Size 17 - Coarse Conduit Pitch - Static Bend Radius 65mm - Out Dia 21.2mm - In Dia 15.4mm - Reel Length 50m - Material Polyamide (Nylon) 6 - Color Black