- EV20-0.3-02-33M
EV20-0.3-02-33M
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Common Mode Chokes Dual 33mH 10kHz 300mA 1.78Ohm DCR Thru-Hole
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Tray Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione
Search Keywords: EV20030233M
Specifiche
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornitore:TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Codice componente:EV20-0.3-02-33M
Alias/AKA:801047-SF
Unità di misura:per Each
RoHS :Yes
HTS:8504508000
COO:TH
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
25 -
Configuration:Dual
Family:EV
Dimension:22 x 17 x 26 mm