RWS300B-24
TDK-Lambda
Enclosed AC/DC Converter - 300 W - 88% Efficiency - Output 24V 12.5A - 85 to 265 VAC Input.
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +