EPM2405SJ
Tamura
Switching power module; Output Voltage - 24V; Rated Load - 1A; Output Tolerance - (+/-) 5%; Output - 1
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: EPM2405SJ
  • fornitore:
    Tamura
  • Codice componente:
    EPM2405SJ
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    200
  • Category:
    Power Module
  • Dimension:
    33 x 31 x 22.5 mm