- 1.5KE220A
1.5KE220A
Taitron Components
Transient Voltage Suppressor - 1500W - 220V Breakdown - 5% - Uni-Polar - 1.5KE Case.
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Reel Imballaggio
Descrizione
Search Keywords: 15KE220A
Specifiche
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornitore:Taitron Components
Codice componente:1.5KE220A
ECCN:EAR99
Reel Pack:
1400
risorse
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
in magazzino:
992
Può essere spedito immediatamente
Buy all 992 in-stock or the regular minimum order quantity of 1400