CA7-72-00-120
Sprecher + Schuh
Contactor - 3 Pole - 110/120VAC 50/60Hz Coil - 72A - Non-Reversing - CA7 Series - 35mm DIN Rail Mount.
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +