- DP-241-8-24
DP-241-8-24
Signal Transformer
Power Transformer 2500Vrms 100VA 7 Terminal Solder Lug/Quick Connect Flange Mount
Descrizione
Search Keywords: DP241824
Specifiche
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornitore:Signal Transformer
Codice componente:DP-241-8-24
Unità di misura:per Each
RoHS :Yes
HTS:8504314065
COO:DO
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
Primary Configuration:Dual10787
Primary Side Voltage:115,230 V
Secondary Configuration:Single10795
Secondary Side Voltage:24 V
Secondary Side Current:4000 mA
Power Rating:10010786VA
Mounting:Flange Mount10782
Dimension:102.4mm x 58.5mm x 67.710792mm