- 10PCV2450
10PCV2450
Sensata / Crydom
SOLID STATE RELAY 48-660 V - Prop.Contr.SSR 240Vac/50A 2-10Vdc
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
EACH Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione
Search Keywords: 10PCV2450
Specifiche
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornitore:Sensata / Crydom
Codice componente:10PCV2450
Unità di misura:per Each
RoHS :Yes
HTS:8536490080
COO:MX
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
10 -
Output Type:AC
Maximum Output Voltage:240(RMS) V
Maximum Output Current:50(RMS) A
Output Device:N/A
Input Type:DC
Input Voltage:10 V
Mounting:Screw
Circuit Arrangement:N/A
Dimension:58.4 x 45.7 x 22.9 mm