- 10PCV2415
10PCV2415
Sensata / Crydom
Solid State Relay, Voltage Input: 3.5-32 VDC, Voltage Load: 1-50VDC, Current Rating: 30A, Panel Mount
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
EACH Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione
Search Keywords: 10PCV2415
Specifiche
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornitore:Sensata / Crydom
Codice componente:10PCV2415
Unità di misura:per Each
RoHS :Yes
HTS:8536490080
COO:MX
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
10 -
Output Type:AC
Maximum Output Voltage:240(RMS) V
Maximum Output Current:15(RMS) A
Output Device:N/A
Input Type:DC
Input Voltage:10 V
Mounting:Screw
Circuit Arrangement:N/A
Dimension:58.4 x 45.7 x 22.9 mm