- CPI-42533C-120
CPI-42533C-120
Same Sky®’s
42.5 mm - 12 Vdc - 92 - 87 dB - 2.8 kHz - Wire Leads - Piezo Audio Indicator Buzzer
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Tray Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione