CSS-1021028N
Same Sky®’s
102 mm x 102 mm - Square Frame - 10 W - 8 Ohm - Neodymium Magnet - Paper Cone - Speaker
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Box Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: CSS1021028N
  • fornitore:
    Same Sky®’s
  • Codice componente:
    CSS-1021028N
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Cone Type:
    Paper
  • Dimensions LxWxH:
    4.02 x 4.02 x 1.4 in