DC-12-5.0-2.1P
S R Components
12V 4.1A 2.1mm female plug
+ see all
ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
12V 4.1A 2.1mm female plug