35PEV150M8X10.5
Rubycon America
Aluminum Polymer - SMD - 150uF - 20% - 35VDC - 8mm dia x 10.5mm - -55 to 105°C
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: 35PEV150M8X105
  • fornitore:
    Rubycon America
  • Codice componente:
    35PEV150M8X10.5
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Construction:
    Cylindrical
  • Equivalent Series Resistance:
    0.027 Ohm
  • Family:
    PEV
  • Dimension:
    10.5(Max) x 8mm mm
  • Leakage Current:
    52.5@2Min uA
  • Capacitance Value:
    150 uF