RAC03-12SC
RECOM
AC-DC Power Supply - 3W - 12VDC - 80 to 264VAC Input - PCB Module - EMC Class B
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
TUBE Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +