UPB321611T-121Y-N
Pulse Electronics
Ferrite Beads Multi-Layer 120Ohm 25% 100MHz 6A 0.012Ohm DCR 1206 T/R
+ see all
ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
REEL Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: UPB321611T121YN
  • fornitore:
    Pulse Electronics
  • Codice componente:
    UPB321611T-121Y-N
  • Alias/AKA:
    BBUP00321611121Y00
  • COO:
    VN
  • ECCN:
    EAR99
    3000
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
in magazzino: 3.750
Può essere spedito immediatamente Buy all 3.750 in-stock or the regular minimum order quantity of 5000