Search Keywords: RV4NAYSD203A
  • fornitore:
    Precision Electronics
  • Codice componente:
    RV4NAYSD203A
  • Alias/AKA:
    KU2031S28-D
  • COO:
    CA
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Mounting:
    Panel Mount11434
  • Number of Turns:
    1(Elec),1(Mech) Tur ns
  • Termination Style:
    Solder Lug11449
  • Power Rating:
    2 W
  • Resistance Value:
    20 KOhm
  • Tolerance:
    1011450%
  • Temperature Coefficient:
    N/A
  • Dimension:
    35.84 x 28.45 x 38.0411440mm
  • Operating Temperature:
    -65 to 125 °C