44R02-3121-250
Power Dynamics
Conn Outlet F 9 POS 7mm Solder ST Snap-In 9 Terminal 3 Port
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: 44R023121250
  • fornitore:
    Power Dynamics
  • Codice componente:
    44R02-3121-250
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Type:
    Outlet
  • Body Orientation:
    Straight
  • Mounting:
    Snap-In
  • Gender:
    F
  • Number of Contacts:
    9
  • Termination Method:
    Solder
  • Maximum Voltage Rating:
    250 VAC
  • Maximum Current Rating:
    20 A
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C