- QUINT-PS/3AC/24DC/40
QUINT-PS/3AC/24DC/40
Phoenix Contact
Descrizione
Primary-switched QUINT POWER power supply for DIN rail mounting with SFB (Selective Fuse Breaking) Technology - input: 3-phase - output: 24 V DC/40 A
Search Keywords: QUINTPS3AC24DC40
Specifiche
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornitore:Phoenix Contact
Codice componente:QUINT-PS/3AC/24DC/40
Alias/AKA:2866802
Unità di misura:per Each
RoHS :Yes
HTS:8504407018
COO:TH
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
Dimension:176 x 96 x 130 mm
Family:2866802
AC Input Voltage:450 to 800 V
DC Input Voltage:450 to 800 V