CD-HF-COVER-60
Phoenix Contact
Cover for cable duct - light gray - halogen-free - width: 60 mm - length: 2000 mm
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: CDHFCOVER60
  • fornitore:
    Phoenix Contact
  • Codice componente:
    CD-HF-COVER-60
  • Alias/AKA:
  • COO:
    DE
  • ECCN:
    EAR99
    10
Tools/3D Models +
risorse +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
in magazzino: 2
Spedizione oggi, if you order in Buy all 2 in-stock or the regular minimum order quantity of 10