EXB-38V223JV
Panasonic
The EXB-38V223JV is a thick film chip resistor array containing four isolated 22 kΩ resistors with a ±5% tolerance in a 1206 p ...
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Reel Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
The EXB-38V223JV is a thick film chip resistor array containing four isolated 22 kΩ resistors with a ±5% tolerance in a 1206 package.
Search Keywords: EXB38V223JV
  • fornitore:
    Panasonic
  • Codice componente:
    EXB-38V223JV
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Case Size:
    1206
  • Circuit Designator:
    ISOL
  • Number of Resistors:
    4
  • Number of Terminals:
    8
  • Power Rating:
    N/A
  • Power Rating per Resistor:
    0.063 (1/16) W
  • Resistance Value:
    22 KOhm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C
  • Termination Style:
    Convex
Tools/3D Models +
risorse +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
in magazzino: 4.297
Può essere spedito immediatamente Buy all 4.297 in-stock or the regular minimum order quantity of 5000