ERZ-V14D911
Panasonic
Var 550VAC/745VDC 5000A 910V Thru-Hole Radial Bulk
Descrizione +
Search Keywords: ERZV14D911
  • Codice componente:
    ERZ-V14D911
  • COO:
    ID
  • Varistor Voltage:
    910 V
  • Clamping Voltage:
    1500 V
  • Clamping Current:
    50 A
  • Dimension:
    8.6 x 19 x 16 mm
  • Maximum AC Voltage Rating:
    550 V
  • Maximum DC Voltage Rating:
    745 V
  • Maximum Surge Current:
    5000 A
  • Lead Pitch:
    7.5 mm