ERJ-S08F3602V
Panasonic
Res Thick Film 1206 36K Ohm 1% 0.25W(1/4W) A±100ppm/A°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Descrizione +
Search Keywords: ERJS08F3602V
  • Codice componente:
    ERJ-S08F3602V
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Resistance Value:
    36 KOhm
  • Power Rating:
    0.25 (1/4) W
  • Tolerance:
    1 %
  • Case Size:
    1206
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C
  • Packaging:
    Tape and Reel
Tools/3D Models +
risorse +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
in magazzino: 3.999
Spedizione oggi, if you order in Buy all 3.999 in-stock or the regular minimum order quantity of 5000