- ERJ-6GEYJ202V
ERJ-6GEYJ202V
Panasonic
Res Thick Film 0805 2K Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Descrizione
Search Keywords: ERJ6GEYJ202V
fornitore:Panasonic
Codice componente:ERJ-6GEYJ202V
5000 -
Resistance Value:2 KOhm
Power Rating:0.125 (1/8) W
Tolerance:5 %
Case Size:0805
Temperature Coefficient:±200 ppm/°C
Operating Temperature:-55 to 155 °C