- ERJ-3EKF5901V
ERJ-3EKF5901V
Panasonic
Res Thick Film 0603 5.9K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Descrizione
Search Keywords: ERJ3EKF5901V
fornitore:Panasonic
Codice componente:ERJ-3EKF5901V
5000 -
Resistance Value:5.9 KOhm
Power Rating:0.1 (1/10) W
Tolerance:1 %
Case Size:0603
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C
Operating Temperature:-55 to 155 °C