ERJ-2GEJ333X
Panasonic
Res Thick Film 0402 33K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Descrizione +
Search Keywords: ERJ2GEJ333X
  • Codice componente:
    ERJ-2GEJ333X
  • Resistance Value:
    33 KOhm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C