ERJ-1TYJ2R2U
Panasonic
Res Thick Film 2512 2.2 Ohm 5% 1W -100ppm/°C to 600ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Descrizione +
Search Keywords: ERJ1TYJ2R2U
  • Codice componente:
    ERJ-1TYJ2R2U
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    4000
  • Resistance Value:
    2.2 Ohm
  • Power Rating:
    1 W
  • Tolerance:
    5 %
  • Case Size:
    2512
  • Temperature Coefficient:
    -100 to 600 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C