ERJ-1GNJ103C
Panasonic
Res Thick Film 0201 10K Ohm 5% 0.05W(1/20W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Descrizione +
Search Keywords: ERJ1GNJ103C
  • Codice componente:
    ERJ-1GNJ103C
  • Resistance Value:
    10 KOhm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C