ERJ-1GEJ4R7C
Panasonic
Res Thick Film 0201 4.7 Ohm 5% 0.05W(1/20W) -100ppm/A°C to 600ppm/A°C Pad SMD T/R
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Descrizione +
Search Keywords: ERJ1GEJ4R7C
  • Codice componente:
    ERJ-1GEJ4R7C
  • Resistance Value:
    4.7 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    -100 to 600 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C