EEU-FC1A681L
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 680uF 10V 20% (8 X 15mm) Radial 3.5mm 730mA 2000h 105°C Automotive Bulk
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Bag Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: EEUFC1A681L
  • fornitore:
    Panasonic
  • Codice componente:
    EEU-FC1A681L
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    680 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -55 to 105 °C
  • Mounting:
    Through Hole
  • Size:
    8 x 15 mm
  • Termination Style:
    Radial
  • Voltage:
    10 VDC