EEF-CX0D561R
Panasonic
Cap Aluminum Polymer 560uF 2VDC 20% (7.3 X 4.3 X 1.9mm) SMD 0.015 Ohm 5100mA 2000h 105ƒA€A°C T/R
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Reel Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: EEFCX0D561R
  • fornitore:
    Panasonic
  • Codice componente:
    EEF-CX0D561R
  • COO:
    ID
  • ECCN:
    EAR99
    3500
  • Family:
    CX
  • Dimension:
    7.3 x 4.3 x 1.9mm mm
  • Leakage Current:
    112@2Min uA
  • Lead Diameter:
    N/R
  • Lifetime:
    2000 h
  • Lead Pitch For Radial:
    N/R
  • Equivalent Series Resistance:
    0.015 Ohm