EEE-1HA100WR
Panasonic
Electrolytic Aluminum Capacitor - 10 µF - 50 V - 20% - 5 X 5.4mm - Surface mount - 30mA - 1000h - 85°C.
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Reel Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: EEE1HA100WR
  • fornitore:
    Panasonic
  • Codice componente:
    EEE-1HA100WR
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Capacitance Value:
    10 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Mounting:
    Surface Mount
  • Size:
    5 x 5.4 mm
  • Termination Style:
    N/R
  • Voltage:
    50 VDC