ECW-F6223JL
Panasonic
Cap Film 0.022uF 630V PP 5% (12.5 X 6.2 X 9mm) Radial 10mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: ECWF6223JL
  • Codice componente:
    ECW-F6223JL
    EAR99
    100
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.022 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    12.5 x 6.2 x 9 mm