ECP-U1C104MA5
Panasonic
Cap Film 0.1uF 16V Acrylic Resin 20% (2 X 1.25 X 1mm) SMD 85°C T/R
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Box Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: ECPU1C104MA5
  • fornitore:
    Panasonic
  • Codice componente:
    ECP-U1C104MA5
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Dielectric:
    Acrylic Resin
  • Voltage:
    16 VDC
  • Capacitance Value:
    0.1 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Mounting:
    Surface Mount
  • Termination Style:
    N/R
  • Size:
    2 x 1.25 x 1 mm