ECA-2WHG4R7
Panasonic
Electrolytic Aluminum Capacitor - 4.7 µF - 450 V - 20% - 10 X 20mm - Radial - 5 mm - 49 mA - 2000h - 105°C.
RoHS Compliant
Bag Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: ECA2WHG4R7
  • Codice componente:
    ECA-2WHG4R7
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    4.7 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -25 to 105 °C
  • Size:
    10 x 20 mm
  • Voltage:
    450 VDC