ECA-1VHG332
Panasonic
Electrolytic Aluminum Capacitor - 3300 µF - 35 V - 20% - 16 X 31.5mm - Radial - 7.5 mm - 1610 mA - 2000h - 105°C.
RoHS Compliant
Bag Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: ECA1VHG332
  • Codice componente:
    ECA-1VHG332
    EAR99
    500
  • Capacitance Value:
    3300 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -55 to 105 °C
  • Size:
    16 x 31.5 mm
  • Voltage:
    35 VDC