6SVP220M
Panasonic
Cap Aluminum Polymer 220uF 6.3VDC 20% (10 X 7.9mm) SMD 0.025 Ohm 3700mA 2000h 105C T/R
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Reel Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +