6SEP150M
Panasonic
Cap Aluminum Polymer 150uF 6.3VDC 20% (8 X 7mm) Radial 3.5mm 0.035 Ohm 2560mA 3000h 105ƒA€A°C Bulk
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: 6SEP150M
  • fornitore:
    Panasonic
  • Codice componente:
    6SEP150M
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    200
  • Dimension:
    7(Max) x 8mm mm
  • Lead Pitch For Radial:
    3.5 mm
  • Leakage Current:
    472@2Min uA
  • Equivalent Series Resistance:
    0.035 Ohm
  • Lead Diameter:
    0.45 mm