2R5TPE470M9
Panasonic
Cap Tant Polymer 470uF 2.5VDC D2E CASE 20% (7.3 X 4.3 X 1.8mm) SMD 7343 0.009 Ohm 105°C T/R
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Reel Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: 2R5TPE470M9
  • fornitore:
    Panasonic
  • Codice componente:
    2R5TPE470M9
  • COO:
    ID
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Capacitance Value:
    470 uF
  • Insulation:
    N/R
  • Leakage Current:
    117.5 uA
  • Family:
    TPE
  • Equivalent Series Resistance:
    0.009 Ohm