16SVPF560M
Panasonic
Cap Aluminum Polymer 560uF 16VDC 20% (8 X 11.9mm) SMD 0.014 Ohm 4950mA 5000h 105A°C T/R
Descrizione +
Search Keywords: 16SVPF560M
  • Codice componente:
    16SVPF560M
    EAR99
    400
  • Family:
    SVPF
  • Dimension:
    11.9 x 8mm mm
  • Leakage Current:
    1792@2Min uA
  • Lead Diameter:
    N/R
  • Equivalent Series Resistance:
    0.014 Ohm