16SVP330M
Panasonic
Cap Aluminum Polymer 330uF 16VDC 20% (10 X 12.6mm) SMD 0.016 Ohm 4720mA 2000h 105°C T/R
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Reel Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: 16SVP330M
  • fornitore:
    Panasonic
  • Codice componente:
    16SVP330M
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    400
  • Leakage Current:
    792@2Min uA
  • Lifetime:
    2000 h
  • Lead Pitch For Radial:
    N/R
  • Equivalent Series Resistance:
    0.016 Ohm
  • Capacitance Value:
    330 uF
  • Family:
    SVP
  • Dimension:
    12.6 x 10mm mm