100SXV15MX
Panasonic
Cap Aluminum Polymer 15uF 100VDC 20% (10 X 7.9mm) SMD 0.06 Ohm 2000mA 1000h 125°C T/R
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Reel Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +