- JTN1AS-PA-F-DC12V
JTN1AS-PA-F-DC12V
Panasonic Electronic Components
Power Relay 12VDC 30A SPST-NO(31.9x26.9x20.2)mm THT Automotive
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Tray Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione
Search Keywords: JTN1ASPAFDC12V
Specifiche
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornitore:Panasonic Electronic Components
Codice componente:JTN1AS-PA-F-DC12V
Unità di misura:per Each
RoHS :Yes
HTS:8536410050
COO:TH
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
50 -
Relay Construction:Non-Latching10725
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:12 V
Contact Arrangement:SPST-NO10703
Mounting:Through Hole10716
Termination Style:PC Pin10727
Push to Test Button:No10724
Led Indicator:No10708
Operating Temperature:-55 to 85 °C