- JS1F-B-12V-F
JS1F-B-12V-F
Panasonic Electronic Components
Power Relay 12VDC 5DC/10AAC SPDT(22x16x16.4)mm THT
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Bulk Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione
Search Keywords: JS1FB12VF
Codice componente:JS1F-B-12V-F
Unità di misura:per Each
RoHS :Yes
HTS:8536410050
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:12 V
Contact Arrangement:SPDT10703
Led Indicator:No10708
Operating Temperature:-40 to 85 °C
Coil Resistance:400 Ohm
risorse
This product is discontinued, but still in stock.
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
in magazzino:
43
Può essere spedito immediatamente
Buy all 43 in-stock or the regular minimum order quantity of 100