- JS1-B-24V-F
JS1-B-24V-F
Panasonic Electronic Components
Power Relay 24VDC 5DC/10AAC SPDT(22x16x16.4)mm THT
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
BOX Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione
Search Keywords: JS1B24VF
Codice componente:JS1-B-24V-F
Unità di misura:per Each
RoHS :Yes
HTS:8536410050
Supplier Standard Pack:
1 -
Relay Construction:Non-Latching10725
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:24 V
Contact Arrangement:SPDT10703
Led Indicator:No10708
Operating Temperature:-40 to 85 °C
Coil Resistance:1.6 KOhm