- JS1AF-B-12V
JS1AF-B-12V
Panasonic Electronic Components
Power Relay 12VDC 5DC/10AAC SPST-NO(22x16x16.4)mm THT
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
Non-Compliant
Discontinued
Box Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione
Search Keywords: JS1AFB12V
Specifiche
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornitore:Panasonic Electronic Components
Codice componente:JS1AF-B-12V
Unità di misura:per Each
RoHS :No
HTS:8536490050
COO:TH
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
100 -
Relay Construction:Non-Latching
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:12 V
Contact Arrangement:SPST-NO
Maximum Current Rating:10
Mounting:Through Hole
Termination Style:PC Pin
Push to Test Button:No
Led Indicator:No
Operating Temperature:-40 to 85 °C
Coil Resistance:400 Ohm