R87F-A1A15HP
Omron Electronics
AC Fan Axial Ball Bearing 100V 95.35CFM/109.48CFM 42dB/46dB 119.5 X 119.5 X 38mm Long Life/Low Noise
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: R87FA1A15HP
  • fornitore:
    Omron Electronics
  • Codice componente:
    R87F-A1A15HP
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Category:
    AC Fan
  • Dimension:
    119.5 x 119.5 x 38 mm
  • Voltage Rating:
    100 V
  • Power Rating:
    15 W
  • Maximum Airflow:
    109CFM
  • Noise Level:
    46 dB
  • Special Features:
    None
  • Termination:
    Terminals
  • Housing Material:
    Die-Cast Aluminum
  • Operating Temperature:
    -30 to 70 °C