MK2EP-UA-DC24
Omron Electronics
Relay - Coil 24VDC - Resistive 10A - 230VAC/28VDC w/ Base.
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +