G7L-2A-TUB-DC24
Omron Electronics
Power Relay 24VDC 25A DPST-NO(68.5x33.5x47)mm Bracket
Descrizione +
Search Keywords: G7L2ATUBDC24
  • Codice componente:
    G7L-2A-TUB-DC24
    20
  • Relay Construction:
    Non-Latching
  • DC Coil Voltage:
    24 V
  • Contact Arrangement:
    DPST-NO
  • Mounting:
    Bracket Mount
  • Termination Style:
    0.25Quick Connect
  • Push to Test Button:
    No
  • Led Indicator:
    No
  • Operating Temperature:
    -25 to 60 °C