G7L-2A-T-J-CB-AC24
Omron Electronics
Power Relay 24VAC 25A DPST-NO(52.5x33.5)mm Bracket
Descrizione +
Search Keywords: G7L2ATJCBAC24
  • Codice componente:
    G7L-2A-T-J-CB-AC24
  • AC Coil Voltage:
    24 V
  • Maximum Current Rating:
    25 A
  • Termination Style:
    0.25Quick Connect
  • Push to Test Button:
    Yes
  • Operating Temperature:
    -20 to 60 °C